درباره ما

رسالت ما در تخفیفاتو فراهم کردن بستری رایگان برای اشتراک‌گذاری و دریافت تخفیف رایگان مخصوص وبمستران ایرانی است. با روند رو به افزایش هزینه‌های دلار، افزایش تورم و هزینه‌های زندگی برآن شدیم تا برای این قشر از کاربران بستری برای تجربه‌ی خرید ارزان قیمت فراهم کنیم.

عموم کاربران ما را مدیران سایت‌ها تشکیل می‌دهند که به‌صورت روزمره با خرید اینترنتی و استفاده از سرویس‌ها و خدمات آنلاین متنوع سر و کار دارند. از خدمات میزبانی وب گرفته، تا تولید محتوا و استفاده از نرم‌افزارهای آنلاین؛ همگی جزو نیازهای ضروری یک سایت هستند که اگر استفاده نشوند، قلب یک سایت به خوبی نخواهد تپید.

هدف ما این است که فرهنگ ارائه کد تخفیف را در ایران به منظور افزایش نرخ تبدیل و خرید آنلاین در جهت کاهش هزینه‌های تمامی افراد جامعه نهادینه‌تر کنیم.

ما در تخفیفاتو بستری فراهم کرده‌ایم که کدهای تخفیف مورد نیازتان برای خریدهای متنوع دریافت کرده و تجربه خریدی ارزان داشته باشید. تخفیف‌هایی که شاید در ظاهر ناچیز به نظر برسند، اما اگر در طول یک ماه خریدهای مختلف خود را کنار هم بگذارید، خواهید دید که به‌میزان چشمگیری در هزینه‌های شما صرفه جویی شده است.

ما به صورت ۲۴ ساعته در تلاشیم از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین دیگر این کدهای تخفیف را یافته و در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین توصیه می‌کنیم با عضویت در سایت تخفیفاتو یا وارد کردن آدرس ایمیل خود در خبرنامه، این کوپن‌ها را زودتر از سایرین دریافت کنید. همچنین اگر صاحب یک کسب و کار در زمینه‌های مرتبط هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه ارسال کد تخفیف کوپن‌های خود را رایگان در تخفیفاتو منتشر کنید.