درباره ما

رسالت ما در تخفیفاتو این است که بستری رایگان را برای دریافت کد تخفیف مخصوص کاربران وبمستر ایرانی فراهم آوریم. با توجه به افزایش هزینه‌های دلار و یورو، تورم دو رقمی و افزایش هزینه‌های زندگی بر آن شدیم تا برای این قشر از کاربران بستری را فراهم کنیم که تجربه‌ای برای خریدهای ارزان قیمت خود داشته باشند.

از آنجایی که عموم کاربران ما را مدیران سایت‌ها و افرادی تشکیل می‌دهند که به نوعی با خرید اینترنتی سر و کار دارند، هدف ما این است که فرهنگ ارائه کد تخفیف را در ایران به منظور افزایش نرخ خرید آنلاین و همچنین کاهش هزینه‌های تمامی افراد جامعه نهادینه‌تر کنیم.

ما در تخفیفاتو بستری را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید کدهای تخفیف مورد نیاز را برای خریدهای خود دریافت کرده و تجربه خریدهای ارزان داشته باشید. تخفیف‌هایی که شاید در ظاهر ناچیز به نظر برسند، اما اگر در طول یک ماه خریدهای مختلف خود را کنار هم بگذارید خواهید دید که به میزبان نسبتا مناسبی در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید.

ما به صورت ۲۴ ساعته در تلاش هستیم تا از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین دیگر این کدهای تخفیف را یافته و در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین توصیه می‌کنیم با عضویت در سایت تخفیفاتو یا وارد کردن آدرس ایمیل خود در خبرنامه، این کوپن‌ها را زودتر از سایرین دریافت کنید. همچنین اگر صاحب یک کسب و کار در زمینه‌های مرتبط هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه ارسال کد تخفیف آن را در سایت ثبت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا