شتابان هاست
سرور اختصاصی و مجازی فراسو
فونت ایران

۴۴ درصد تخفیف فونت ایران ویژه یلدا (۱۴۰۲)

با شرکت در جشنواره یلدا فونت ایران که ویژه شب یلدا 1402 ایجاد شده، تا سقف 44 درصد تخفیف خرید فونت و لایسنس دریافت کنید. در این جشنواره که ویژه همه کاربران ایجاد شده و بدون محدودیت در تعداد خرید یا خرید اول است، همه کاربران می‌توانند فونت‌های فارسی را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

تخفیف رایگان در ایمیل شما

44 درصد تخفیف فونت ایران ویژه یلدا

سایت فونت ایران هر ساله به مناسبت یلدا یک جشنواره تخفیف برگزار می‌کند که بدون محدودیت می‌توانید تمامی فونت‌های فارسی را که شامل سه نوع بسته اقتصادی، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند با تخفیف خریداری کنید.

کوپن‌های ارائه شده در جشنواره تخفیف یلدا فونت ایران علاوه بر فونت‌ها زمانی که به صورت همزمان اقدام به خرید لایسنس فونت کنید، شامل تخفیف در خرید لایسنس نیز خواهد بود. از همین رو با خرید در این جشنواره اگر دارای نرم‌افزاری هستید یا کسب و کارتان در سطحی است که نیاز به خرید لایسنس سطوح بالای فونت ایران دارید، این فرصت را از دست ندهید.

  • در صورت استفاده از این تخفیف بین ۲۰ تا ۴۴ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.
  • این تخفیف به صورت پلکانی است. در صورت خرید یک فونت ۲۰ درصد و در صورت خرید بیش از ۵ فونت ۴۴ درصد تخفیف در سبد خریدتان لحاظ خواهد شد.
  • اگر به صورت همزمان فونت و لایسنس را خریداری کنید، تخفیف بر روی لایسنس نیز اعمال خواهد شد.
  • با کلیک روی دکمه‌های زیر کد تخفیف به صورت خودکار کپی شده و وارد سایت فونت ایران خواهید شد.
برای کپی کد کلیک کنیدyalda1402
گزارش خطا

جشنواره تخفیف یلدا فونت ایران تا ۱۰ دی ماه ادامه دارد. پس تا فرصت باقی است فونت‌های مد نظرتان را با تخفیف و لایسنس قانونی خریداری کنید.

رای دادن به پست

میانگین آرا: / 5. رای داده شده:

از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *